poniedziałek, 24 września 2012

Korale

To dlatego, żeby nie było...torebki i torebki:)! W sumie to one bardzo składkowe są, ponieważ na szydełku obrabiała je mamusia, kolorowe koraliki dostałam od Grodzi- chętnie się podzieliła i nawet nie trzeba jej było prosić- dzięki, a decou i resztę poczyniłam już samodzielnie. Ja zwykle maluję hurtem, bo za jednym ciapraniem mam więcej rzeczy i oto efekt końcowy.Mnie się chyba najbardziej podoba zestaw fioletowy, ale to jak zwykle rzecz gustu. Pozdrawiam serdecznie zaglądających:)

13 komentarzy:

 1. Ja też obstawiam fioletowe korale :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja dla odmiany zielone:)Śliczne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fiolet -super, zieleń- piękna, ale te niebieskie! Czad i odlot!

  OdpowiedzUsuń
 4. no proszę, dla każdego coś miłego. Widzę, że nie ma idealnego koloru skoro każdemu coś innego przypadło do serducha!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. a już chciałam paść z podziwu dla tych własnie szydełkowych- tajemnica ich wykoanania jest wielks... ale iklony za złożenia no i oczywiście wkład własny- decou pierwsza klasA!
  A JA GRANAT!

  OdpowiedzUsuń
 6. jeju, przepraszam za te wszytkie literówki- tego sie nie da czytać, za szybko piszę i tak to wychodzi...ukłony oczywiście, nie iklony...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. literówki to moja specjalność więc cieszę się,że to nie tylko ja mam problem z za szybkim pisaniem:)Jeżeli chodzi o szydełkowane, to akurat nabyłam tę umiejętność tylko daje zajęcie mamusi, bo się bardzo nudzi:)

   Usuń
 7. Znowu mam zaległości...
  Ja uwielbiam te zielone :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja cież, no jak można taką kulkę szydełkiem obrobić?!! nie pojęta umiejętnosć, fioletowe są także moimi faworytami, bo lubię fiolet :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie najbardziej niebieski...ale i tak wszystkie komplety śliczne;-)))

  OdpowiedzUsuń
 10. A mi zielone najbardziej się podobają:) Ale wszystkie są świetne:) Też siedzę tera w koralach więc tym bardziej miło się Twoje oglądało:)

  OdpowiedzUsuń
 11. wow ten zielony kolorek jest świetny. najładniejsze zielone :)

  OdpowiedzUsuń