czwartek, 7 sierpnia 2014

Mini koraliki

Mini dlatego, że wcześniejsze były duuużo większe. Potrzebowałam coś w brązie więc zaczęłam się bawić i wyszło nieco więcej- zawsze ktoś się załapie :)
 A do wszystkich, którzy coś ładnego tworzą prośba skopiowana ze strony Małopolanek. Ja się już zapisałam i polecam każdemu!Drogi Artysto!
Domowe Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku otwiera Kramik Rozmaitości! 
Chcemy w niecodzienny sposób pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom będącym pod opieką  Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza SAC. Naszym najnowszym pomysłem jest utworzenie hospicyjnego Kramiku  Rozmaitości, na którym chcielibyśmy wystawiać i oddawać w zamian za datki, różne wytwory artystyczne, kulinarne i inne.
Twórco, jeśli chciałbyś podzielić się owocami swojego talentu i mógłbyś przekazać nam nieodpłatnie jedno ze swoich dzieł, a tym samym wspomóc akcję, której celem jest zebranie pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla małych pacjentów naszego Hospicjum, koniecznie napisz na k.pawlowska@hospicjum.info! Gwarantujemy świetne samopoczucie po spełnieniu dobrego uczynku i ogromną wdzięczność tych wszystkich dzieci, którym może odmienić to życie :-)
Karolina Pawłowska
Domowe Hospicjum dla Dzieci
Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC
ul. Kopernika 6
80-208 Gdańsk
tel. (58) 34-06-110, kom. 694-470-182
  

3 komentarze:

 1. Aniu prosze Ty to masz fajnie potrzebujesz brąz , otwierasz swoja skrzyneczke i jest brąz. Wyszło jak zawsze super. Ale ja czekam na Twój sutasz !!!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok mówisz i masz. Wrzucę skoro to ma jakiekolwiek znaczenie:)

   Usuń
 2. Dawno mnie nie było, a u Ciebie jak zwykle mnóstwo ślicznych rzeczy:)

  OdpowiedzUsuń