środa, 31 grudnia 2014

Choinkowo

Jak się ma przyjaciół o bardzo charakterystycznych gustach to i zrobienie prezentu szybko się krystalizuje. Tym razem wyszła w komplecie do karteczki choinka. Surowe drzewko kiedyś do mnie przyleciało i w końcu doczekało się realizacji. Pewnie wiele osób powściągliwie podejdzie do finału, ale zapewniam, że nowa właścicielka będzie zadowolona- w końcu nie na darmo znamy się ponad 20 lat:)A teraz pytanie- co to za skrzynka i do czego służy? Nabyłam na pchlim targu ostatnio i... nie wiem:( Wielkość ze 40 cm, wyciągane poprzeczki z aksamitu, ma do zawieszenia zaczepy z tyłu, ale pojęcia nie mam do czego- tyle, że ładna:) Może ktoś się spotkał z czymś takim....A teraz wszystkiego naj naj na Nowy Roczek 2015:)


7 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysłowa choineczka.
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku...zachwycaj nas dalej nowymi aranżacjami.
  Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku , duzo zdrówka wielu fajnych pomysłów i czasu na ich realizację. Choineczka bardzo pomysłowa, prosta ale oryginalna. Skrzynaczka nie mam pojęcia do czego służy ;-(
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Samych wspaniałości w Nowym Roku :) a choinka cudowna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pojęcia nie mam o co chodzi z fotkami, bo otwierają się ogromniaste:( widać technika mnie przerosła!

  OdpowiedzUsuń
 6. To chyba na bronsie ;) a jeśli te przekładki są malutkie to na pierścionki.Wyciągasz przekładkę nawlekasz ,wkładasz z powrotem ... i wieszasz....i podziwiasz ;)

  OdpowiedzUsuń