niedziela, 19 kwietnia 2015

Rama

Wychodzę pewnego dnia z chałupy, a tu pod drzwiami stoi sobie obraz "przecudnej urody". Zapytałam sąsiadkę czy on się właśnie wybiera na śmietnik i uzyskałam potwierdzenie,więc postanowiłam się zaopiekować i dać mu drugą szansę. Powstała rama na fotki i teraz jak dla mnie jest do przyjęcia. Wystarczyło tylko przemalować ramę/ wcześniej była sosna- nie zdążyłam zrobić fotki- taka szybka jestem :)taki był oryginał:)

12 komentarzy:

 1. No oryginał był piękny ino jelenia na rykowisku nigdzie nie widać ;-)
  Drugie życie ramy zdecydowanie bardziej mi się podoba:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gdyby był jeleń to chyba musiałabym zostawić oryginał:)

   Usuń
 2. Dobrze, że zaopiekowałaś się tą ramą... ja nie mogę odżałować drewnianej skrzyni - kufra z napisem Made in Czechoslovakia, która cały dzień stała koło śmietnika... rano już jej nie było, a ja nie odważyłam się przyholować jej - zrobił to ktoś odważniejszy...
  Pozdrawiam i podziwiam sutasz z poprzedniego wpisu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w takie sytuacji Olu czas działa tylko na Twoją niekorzyść :( Jak jest to w tej chwili- dobrze, że moja rama nie zdążyła dojść do śmietnika- byłam szybsza! pozdrawiam

   Usuń
 3. ja nie wiem co ty od tej chaty na tle sielko- anielskim chcesz. Może to jakieś cenne dzieło było? Myślę że do sypialni by mi pasował :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja Wam laseczki zrobie taką wizytówkę na śmietnik pod blokiem: " Zanim wyrzucisz coś drewnianego przytaskaj do Zamornika"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no faktycznie w Twojej sypialni to komponowałby się jak wraz. Maciuś wpadłby w zachwyt jak nic. Wizytówkę oczywiście przygarnę- to jest doskonały pomysł, bo po co to nosić ?

   Usuń
 5. No obraz faktycznie"przecudnej urody" :) :) :) Ja też parę takich zdobyłam. Ostatnio nawet jelenie na rykowisku! Dziś można z nich pękać ze śmiechu, ale kiedyś prawie w każdym domu były. O matuchno...straszne. :)
  Rama wyszła super i masz rację- warto było przygarnąć. :)
  Z mojego grasowania po śmietnikach już wszyscy sobie żartują, ale co tam...kochamy takie skarby...prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tyle, że u Ciebie to te rupiecie wyglądają jak księżniczki, a moje to takie kopciuszki- nic to, zabawa jest i tak przednia

   Usuń
 6. Super pomysł:) Piękna jest:)

  OdpowiedzUsuń